Lezzeti damaklarda manzarası akıllarda

İzmir Ticaret Odası Restoranı Teras 1885, tadına doyum olmayan eşsiz İzmir manzarası ve muhteşem lezzetleri eşliğinde kapılarını açtı. Et ve balık ağırlıklı hizmet veren Teras 1885’te bir yandan enfes yemeğinizi yerken, diğer yandan da Karşıyaka’dan Göztepe’ye, Konak’tan Buca’ya kadar kentin dört bir yanını Teras’tan seyredebilirsiniz.

Oda üyesi olma zorunluluğu bulunmayan ve herkese açık hizmet veren restoran, 200 kişilik kapalı salonu, 200 kişilik terası ile dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini menüsünde barındırıyor. Her gün taze balıkların geldiği, konukların kendi balıklarını seçtiği Teras 1885, klasik balık restoranı olarak değil, tam bir dünya mutfağı olarak servis veriyor.

Öğlen saat 12.00’de mutfağı açılan restoran, gece 23.00’e kadar açık. Adını İzmir Ticaret Odası’nın kuruluş yılından alan Teras 1885, zengin menüsü, deneyimli şefleri ve uzman kadrosuyla kentin en iyileri arasında şimdiden yerini aldı bile.

Yemek için çok vaktiniz yoksa, Teras 1885’in barında kokteylinizi yudumlayıp, keyifli vakit geçirmenizi tavsiye ederiz.

Lezzetler

Manzara

Rezervasyon

Hasan Gül

Executive Chef

1979 yılında Elazığ’da dünyaya gelen Hasan Gül, ilk ve orta eğitimini tamamladıktan sonra mesleki kariyerine, ülkemizde bulunan çeşitli otel ve restaurantlarda çalışarak adım atmıştır.
2007 yılından bu yana, Sir Winston, Gilda İtalian Restaurant ve Paparazzi Beach Club gibi birçok cafe-restoranda Executive Chef olarak görev yapan Gül, kariyerine İzmir Ticaret Odası Restoranı Teras 1885’te devam etmektedir.

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi 12.00 - 01.00